وَ جَعَلْنا مِنْ بَيْنِ اَ يْديهِم سَدًّا وَ مِن خَلفِهِم سَدًّا فَاَغْشَيناهُمْ فَهُم لأ يُبْصِروُنَ
اخبار فرستنده های دیجیتال - آرشیو 1390/10

ساخت وبلاگ فارسي

افتتاح پخش رسمی تلویزیون دیجیتال استان سمنان

افتاح فرستنده های استان سمنان
خبر جدید در پست های جدید
طبقه بندي :

ارسال توسط irib | تاريخ : 22 دی 1390 |نظرات:2|تعداد بازديد:281

برچسب ها:

جدول پخش

ارسال توسط irib | تاريخ : 17 دی 1390 |نظرات:0|تعداد بازديد:474

برچسب ها:

انجمن وبلاگ

ارسال توسط irib | تاريخ : 16 دی 1390 |نظرات:0|تعداد بازديد:261

برچسب ها:

هفت طرح فنی را در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری راه اندازی شد

مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: برای اجرای این طرح بیست و دو ميليارد و سیصد ميليون ريال از اعتبارات ملي و استاني هزینه شده است.

حجت الله رحیم زاده افزود: با راه اندازی این طرح ها بیش از 200هزار نفر از جمعیت استان چهارمحال و بختیاری از پوشش مطلوب برنامه های شبکه های رادیویی و تلویزیونی بهره مند شدند. طرح های بهره برداری شده شامل راه اندازی سامانه پخش دیجیتال، 40شبکه تلویزیونی و رادیویی، سامانه سیگنال رسانی دیجیتال بر روی بستر فیبرنوری((S.T.M - one، سامانه اتوماسیون شبکه های تدوین غیر خطی، واحد انیمیشن و احداث 7 ایستگاه تلویزیونی است.

منبع:صدا وسیما مرکز
طبقه بندي :

ارسال توسط irib | تاريخ : 16 دی 1390 |نظرات:0|تعداد بازديد:226

برچسب ها:

راه اندازی سامانه پخش دیجیتال صدا وسیما

حجت الله رحیم زاده مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: براي بهره برداري از سامانه پخش ديجيتال در صدا و سیمای مرکز این استان 10 ميليارد ريال از اعتبارات سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران هزينه شده است.

با استفاده از سامانه پخش دیجیتال، 16 شبكه تلويزيوني یک، دو، سه، چهار، تهران، خبر، آموزش، قرآن، جهان بين،‌ العالم، پرس تي وي، آي فيلم،‌ مستند، شما، بازار و نمایش، بر روي باند یو . اچ . اف (uhf) از ايستگاه هاي فرستنده تلويزيوني حضرت ولي عصر(عج) و نورالشهداء دریافت می شوند. رادیو معارف، ايران، جوان، پيام، فرهنگ، تهران، سلامت،‌ اقتصاد،‌ ورزش، قرآن و چهارمحال و بختياري هم شبکه های رادیویی هستند که امکان پخش و دریافت دیجیتال آنها فراهم شده است. سامانه پخش ديجيتال صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در حال حاضر جمعيتي نزديك به دويست هزار نفر از ساكنان شهركرد و حومه، فرخ شهر و شهركيان را زیر پوشش دارد.

هم اكنون 142 ايستگاه فرستنده راديويي و تلويزيوني در سراسر استان فعال و هشت ايستگاه ديگر هم در حال ساخت است.

منبع:صدا وسیما مرکز
طبقه بندي :

ارسال توسط irib | تاريخ : 16 دی 1390 |نظرات:0|تعداد بازديد:231

برچسب ها:

تجهيزات سامانه تي اس سوم صداوسيماتاپايان امسال نصب وراه اندازي مي شود

معاون توسعه و فن آوري رسانه ملي در سفر به شهركرد با اعلام اين خبر گفت :با استقرار اين سامانه زمينه وعده رياست سازمان صدا و سيما در راه اندازي 8 شبكه تخصصي جديد در رسانه ملي تحقق مي يابد و تعداد شبكه هاي ديجيتالي پايتخت به 24 كانال مي رسد .

علي عسكري گسترش اين شبكه هاي تخصصي را مستلزم تامين اعتبارات مالي اعلام كرد و افزود : زير ساختهاي استقرار فناوري نوين آي پي تي وي از سال 1386 در كشور آغاز شده و مراحل آزمايشي آن در تهران در حال اجراست . وي استانهاي با سامانه هاي مخابراتي مناسب را در اولويت بهره مندي از فناوري آي پي تي وي دانست و گفت : پس از آزمايش اين طرح در تهران ، تا يكسال آينده در گروههاي 5 هزار نفري استاني نيز اين طرح تست مي شود .

معاون توسعه و فن آوري رسانه ملي به ارتباط دوسويه رسانه و مخاطب در اجراي اين طرح در كشور اشاره كرد و افزود : امكان رصد برنامه هاي پخش شده تا 2 ساعت قبل ، وي او دي يا ويدئو آنديماند يا امكان ذخيره فيلمها ، سريالها و بازيها در گيرنده خانگي و دسترسي به انواع بانكهاي اطلاعاتي مانند : هواشناسي ،ترافيكي و تجاري را از ويژگيهاي استقرار اين سامانه دانست.

منبع خبر :صدا وسیما مرکز استان
طبقه بندي :

ارسال توسط irib | تاريخ : 16 دی 1390 |نظرات:0|تعداد بازديد:232

برچسب ها:

راه اندازی سامانه پخش دیجیتال در چهار محال و بختیاری

عاون توسعه و فناوری رسانه صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران گفت :با راه اندازی سامانه پخش دیجیتال در چهار محال و بختیاری 35/5 میلیون نفر در کشور در محدوده یکساله تحت پوشش این سامانه قرار گرفتند که معادل47درصد جمعیت کل کشور است .

دکتر علي عسکري در ویژه برنامه زنده تلویزیونی که به مناسبت افتتاح سامانه پخش دیجیتال از شبکه جهان بین پخش شد گفت چهار محال و بختیاری پانزدهمین استانی است که سامانه پخش دیجیتال در آن راه اندازی می شود وی با اشاره به ضرورت استفاده از مبدلها، افزود بعد از مدتی که زمان ان اعلام خواهد شد بدون دارا بودن مبدل امکان دریافت هیچ شبکه ای وجود ندارد .

علی عسگری در ادامه با اشاره به ضرورت به کارگیری فناوریهای مدرن در رسانه گفت: اگر در کشور نتوانیم همپای تحولات جهانی تکنولوژی نوین را به کار ببریم دچار عقب ماندگی می شویم وی خاطرنشان کرد فرمتی که برای کشورما انتخاب شده از مدرنترین فرمتهایی است که استفاده می شود و بسیاری از کشورهای اروپای هنوز از این فرمت نتوانسته اند استفاده کنند به طوریکه ژاپنی ها و کره ایها روزی که تهران از این فرمت استفاده کرد تعجب کردند معاون توسعه و فناوری رسانه صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران خاطرنشان کرد را ه اندازی ای پی جی یعنی راهنمای الکترونیک برنامه ها از دیگر برنامه ها و خدماتی است که با راه اندازی سیستم دیجیتال که در معاونت سیما در دست برنامه ریزی است. مردم می توانند در تلتکست اطلاعات اضافه را بر روی برنامه دریافت کنند وی با اشاره به راه اندازی طرح اس تی ام وان در صدا و سیمای مرکز چهار محال و بختیاری گفت این طرح در واقع یک شاهراه ارتباطی است که استودیوی این استان را به استودیوی جام جم متصل می کند و بدون هیچ تاخیری گفتگو از این استودیو به استودیوی تهران مرتبط می شود و تصاویر به سرعت بین تهران و مراکز مبادله می شود.

دکتر علی عسگری گفت با راه اندازی این سیستم الان ظرفیت ارتقای 70 کانال به شبکه های تلویزیونی وجود دارد که این خود به نوعی پدافند غیر عامل است .وی از راه اندازی شبکه ویژه انیمیشن در اینده خبر داد و با اشاره به راه اندازی واحد انیمیشن صدا و سیمای مرکز چهار محال و بختیاری ابراز امیدواری کرد جوانان خلاق ، هنرمند و توانمند این استان با پیوستن به هسته تولید، محصولات فاخر و ارزشمند در سطح ملی و بین المللی تولید کنند. استفاده از فرستنده و هزینه های یدکی کمتر و دریافت کانالهای بیشتر با کیفیت مناسب و مطلوب از مزایای سیستم دیجیتال است .

منبع:صداوسیما مرکز استان
طبقه بندي :

ارسال توسط irib | تاريخ : 16 دی 1390 |نظرات:0|تعداد بازديد:220

برچسب ها:

افتتاح پخش رسمی تلویزیون دیجیتال استان چهارمحال و بختیاری

فرستنده های دیجیتال استان چهارمحال و بختیاری با حضور دکنر علی عسگری ونماینده ولی فقیه افتتاح گردید
این افتتاح درتاریخ1390/10/15ودر ساعت 10:43 انجام گرفت
با افتتاح این فرستنده ها16شبکه تلویزیونی
شبکه های-یک،دو،سه،چهار،تهران،خبر،آموزش،قرآن،پرس تی وی
العالم،آی فیلم،مستند،شما،بازار،نمایش و استانی جهان بین
و رادیویی
ایران،اقتصاد،سلامت،پیام،ورزش،قرآن ومعارف،استانی وفرهنگ
که نام این دو فرستنده دوپلان وگندمان است
دکتر علی عسگری همچنین گفت سایت انیمیشن نیز در این مرکز افتتاح میگردد
و همچنین شبکه نمایش2هم برای پخش 24 ساعته کارتون است

جدول فرستنده های دیجیتال استان چهارمحال وبختیاری
دوستان درصورتی که از نام این دو فرستنده آگاهی دارند حتما اطلاع رسانی کنند(کدام دوپلان است و کدام گندمان)

خبرهای بعدی در پست بعدی
طبقه بندي :

ارسال توسط irib | تاريخ : 15 دی 1390 |نظرات:0|تعداد بازديد:218

برچسب ها:

این وبلاگ نمایندگی فعلا نمیدهد

برای دریافت نمایندگی باید صبرکنید تا این وبلاگ پیش مخاطبان جا بیفتد
طبقه بندي :

ارسال توسط irib | تاريخ : 14 دی 1390 |نظرات:0|تعداد بازديد:211

برچسب ها:

خبری جدید در موردافتتاح فرستنده های دیجیتال چهارمحال و بختیاری

                  براساس این خبر در اسفند ماه

فرستده های دیجیتال این استان افتتاح میشود


ائمه جمعه استان چهارمحال و بختياري، اجرايي شدن مصوبه مهم دور سوم سفرهاي استاني هيئت دولت به چهارمحال و بختياري را از مسئولان خواستار شدند.

 

نماينده ولي فقيه در استان چهارمحال و بختياري و امام جمعه شهرکرد گفت : از مسئولان كشوري مي خواهيم، اعتبار كافي در اختيار صدا و سيما قرار دهند تا همه مردم استان بتوانند برنامه هاي صدا و سيما را با كيفيت ديجيتال و با تعداد بيشتر كانال ها دريافت كنند.

حجت الاسلام و المسلمین نكونام، روند پوشش پخش اخبار و آئين هاي نماز جمعه را رو به رشد ارزيابي كرد و گفت : برنامه سازان صدا و سيما با حمايت مسئولان استاني مي توانند شبكه سيماي جهان بين را الگوي شبكه هاي ديگر استاني قرار دهند.

ائمه جمعه استان چهارمحال و بختياري نيز در اين نشست سه ساعته، يكي از راههاي تاثيرگذار مقابله با تهاجم فرهنگي غرب را تقويت صدا و سيما به ويژه در بخش دريافت كامل شبكه هاي ديجيتالي صدا و سيما اعلام كردند.

ائمه جمعه استان چهارمحال و بختياري ، درخواست هاي ديگري از صدا و سيما هم داشتند. توليد برنامه هاي ديني پرمخاطب ، پوشش بهتر آئينهاي نماز جمعه ، معرفي تاريخ پرافتخار ديني مردم استان ، امكان دريافت برنامه هاي صدا و سيما در تمامي مناطق دوردست استان و تشويق مردم به شركت در برنامه هاي فرهنگي مذهبي ، از خواسته هاي ديگر ائمه جمعه استان بود.

*****

حجت اله رحیم زاده ؛ مدیرکل صدا و سيمای مرکز چهارمحال و بختياري هم در اين نشست با اشاره به امكان دريافت 26 هزارو661 برنامه ماهواره اي در استان چهارمحال و بختياري گفت : رسانه هاي صهيونيستي و هم پيمانانش در اين هجمه سنگين، متلاشی كردن بنيان خانواده هاي ايراني ، ترويج مصرف گرايي ، تفرقه افكني بين اقوام ايراني و در يك كلام ؛ ضربه زدن به نظام مقدس جمهوري اسلامي را در دستور كار دارند.

رحيم زاده گفت : اجراي مصوبه دور سوم سفرهاي استاني هيئت دولت ، صدا وسيما را در مقابله با اين تهاجم فرهنگي ياري خواهد كرد.

دولت متعهد شده است؛ 16 ميليارد ريال براي ارسال كامل ديجيتالي شبكه هاي صدا و سيما در اين استان هزينه كند.

در صورتي كه اين مصوبه فوري اجرايي شود ، رسانه ملي امكان دريافت با كيفيت 16 شبكه سيما و دهها شبكه راديويي را براي مردم چهارمحال و بختياري، تا پایان اسفندماه امسال فراهم مي كند.
طبقه بندي :

ارسال توسط irib | تاريخ : 14 دی 1390 |نظرات:0|تعداد بازديد:228

برچسب ها:

آدرس صفحات سایت

برای دسترسی به صفحات سایت به اینجا مراجعه کنید
طبقه بندي :

ارسال توسط irib | تاريخ : 14 دی 1390 |نظرات:0|تعداد بازديد:275

برچسب ها:

اخباری از مراکز استان ها

اخبار جديد مراكز استاني سيما
جام جم آنلاين: حماسه یک دلاور به مدت 156 دقیقه در واحد پویانمایی مرکز خراسان رضوی تولید و برای پخش تحویل مرکز سیمای استان ها شد.

انيميشن «حماسه يک دلاور» در 13 قسمت 12 دقيقه‌اي به تهيه‌کنندگي و کارگرداني محمود سلطان‌پور توليد شده است.

سلطان‌پور در گفتگو با روابط عمومی معاونت امور استان های صدا و سیما گفت: اين انيميشن به صورت سه بعدي با هدف معرفي شهيد محمود کاوه از سرداران سپاه درمنطقه کردستان تهيه و توليد شده است.

وي افزود: موضوع اين پويانمايي زندگي و مبارزات شهيد محمود کاوه فرمانده تيپ ويژه شهدا در منطقه کردستان است که در سال 61 طي عملياتي موفق به پاکسازي منطقه جنگل آلواتان در محور پيرانشهرـ سردشت شد.

سلطان پور گفت: کاوه يکي ازجوانترين فرماندهاني بود که هدايت جنگ ايران و عراق را به عهده گرفت. روزي که جنگ شروع شد او يک جوان بود اما بعد فرماندهي تيپ ويژه شهدا را عهده دار شد تيپي که ازکليدي‌ترين يگانهاي سپاه بود. رشادتها وانجام عمليات خارق العاده توسط اين تيپ با فرماندهي کاوه باعث شد به لشگر ويژه ارتقا يابد.
 
 وي با بيان اينکه داستان زندگي چنين شخصيتي نياز به تحقيق و بررسي فراوان داشت تا بتوان از ابعاد مختلف به شخصيت اين شهيد والامقام پرداخت، گفت: حدود يک سال مراحل پيش توليد و تحقيق و پژوهش در خصوص زندگي شهيد کاوه طول کشيد.

سلطان‌پور اعزام، جلسه سپاه، سد بوکان، کمين، ترور، خانه پدري، کاکمين، عمليات شبانه، نبرد آلواتان را بخشي از عناوين قسمت‌هاي اين انيميشن عنوان و بيان كرد: توليد انيميشن پس از دو سال به اتمام رسيده و پس از طی مراحل فنی برای پخش تحویل مرکز سیمای استان ها شده است.

وي اظهار كرد: اين انيميشن با حضور در جشنواره‌هاي متعدد موفقيت هايي را کسب کرده است که آز آن جمله مي توان به لوح سپاس ششمين جشنواره فجر مشهد، تنديس و لوح تقدير اولين جشنواره بسيج هنرمندان، لوح تقدير دومين جشنواره توليدات راديويي و تلويزيوني در همدان، ديپلم افتخار و تنديس جشنواره پويانمايي 8 اشاره کرد.

سلطان‌پور خاطرنشان کرد: حضور استاد محمد صفورا يکي از پيشکسوتان انيميشن در اين مجموعه تاثيرات بسزايي داشته و هميشه باعث ارتقاء کمي و کيفي توليد شده است.

بنابر این گزارش،‌ اين مجموعه به سفارش مرکز سيماي استان‌ها در گروه پويانمايي سيماي خراسان رضوي تهيه و توليد شده است.

عوامل برنامه عبارتند از نويسندگان: منصوره انوري و محمود سلطان‌پور؛ انيماتورها و مدل سازان سه بعدي: مهدي کارگزار، فائزه روح بخش، زهره وجداني؛ بک گراند: بتول عيدي؛ موسيقي: مهرداد جوان؛ ناظر کيفي: محمد صفورا، مدير دوبلاژ: شوكت حجت.

«زنجیرهایی که پاره نمی‌شوند» به پخش نزدیک شد

تهیه‌کننده «زنجیرهایی که پاره نمی‌شوند» با اشاره به ترویج فرهنگ بومی کرمانشاه در این فیلم از انجام آخرین مراحل فنی و پخش آن در آینده نزدیک خبر داد.

فرشاد شکیبی تهیه‌کننده با اعلام این موضوع به مهر گفت:‌ این فیلم تلویزیونی به نویسندگی و کارگردانی داریوش جهانگیری آبان ماه در کرمانشاه کلید خورد و تصویربرداری آن آذر به پایان رسید. اکنون مراحل فنی کار در حال انجام است و  میلاد خالقی منش تدوین و صداگذاری را انجام می‌دهد و آهنگسازی بر عهده سیاوش لطفی است.

وی افزود: این فیلم با موضوع بحث فتوت و جوانمردی در راستای ترویج فرهنگ بومی و پهلوانی ساخته شده و داستان کودکی است که دوست دارد پهلوان شود و معلم قدیمی خود را که یک پهلوان بازنشسته است الگو قرار می‌دهد.

شکیبی تصریح کرد: «زنجیرهایی که پاره نمی‌شوند» با توجه به جلوه‌های ویژه استان کرمانشاه و استفاده از جاذبه‌های بصری این استان در 30 جلسه ساخته شده و برای ترویج فرهنگ بومی آن تلاش می‌کند. بنابراین تصویربرداری را در کرمانشاه و اطراف نمادهای تاریخی طاق بستان، مسجد جامع و زورخانه علمدار به انجام رساندیم.

وی افزود: این فیلم با حضور بازیگرانی چون علی اوسیوند، یوسف مرادیان، علی ابوالحسنی، محسن چغارزدی و حسین عمرعلی برای پخش در سیمای استان‌ها کرمانشاه تولید می‌شود.

عوامل این فیلم تلویزیونی عبارتند از تهیه کنندگان: فرشاد شکیبی، پروین خدرویسی، مدیر تصویربرداری: پیروز جابری، طراح گریم: محمدرضا قومی، دستیار یک کارگردان: مهدی گلستانیان، مشاور: سعید کنعانی، برنامه ریز: یوسف طاهریان، صدابردار: مصطفی و محمد لطفی، مدیر تولید: حسین طلسمی، دستیار تهیه: سعید قربانیان.

ساخت مستند «اسفيدان»

ساخت مستند «اسفيدان» در صدا و سيماي خراسان شمالي آغاز شد.

مستند «اسفيدان» عنوان برنامه اي تلويزيوني از روستاي گردشگري اسفيدان است که از ابتداي مهرماه سال جاري آغاز شده است.

در اين مستند که تا پايان سال جاري توليد آن ادامه دارد، دو کوهنورد روايتگر جاذبه هاي طبيعي اين روستا خواهند بود.

مستند «اسفيدان» در يک قسمت 30 دقيقه اي در صدا و سيماي مرکز خراسان شمالي توليد خواهد شد و علي رحيمي تهيه کنندگي آن را بر عهده دارد.

مستند «اسفيدان» به جاذبه هاي طبيعي اين روستا از جمله به کارگيري سنگ در خانه سازي و نحوه به کارگيري و شيوه خانه سازي در آن ، شکل پله کاني کوچه ها که با کندن کوه ايجاد شده، وجود درختان کهنسال گردو که حدود 20 کيلومتر از دره را پوشانده را به تصوير مي کشد.

از ديگر ويژگي هاي اين مستند مي توان به پرداختن به دو غار زيبا و کم نظير به نام هاي ييجت و خزينه اشاره کرد که در گذشته‌هاي نه خيلي دور محل ذخيره آب مصرفي روستائيان براي فصول کم آب سال و پناهگاهي براي مردم روستا بوده و امروزه داستان آن براي هر شنونده و ديدن آثار ذخيره آب درآن براي هر بيننده‎اي مي‎تواند جالب باشد.

«اسفيدان» مردماني بسيار مهربان، مهمان نواز و سخت کوش دارد که شغل اصليشان کشاورزي و باغداري است. اين طرح با عنوان جاذبه هاي طبيعي خراسان شمالي در معاونت امور استان‌ها مورد تصويب قرار گفته است و پس از توليد در شبکه هاي مستند، شما و شبکه اترک پخش خواهد شد.

عوامل اين مستند شامل تهيه کننده علي رحيمي، کارگردان و تدوينگر، مهران رحماني، تصوير بردار، علي گريواني، صدابردار، جواد درتومي، دستيار فني، نويد آقايي، بازيگران، حامد محمدزاده و حسين بهمنيار، نويسنده، بهرام کميجاني، پژوهش، آل طه و سميه نوريان و نريتور، علي اکبر رضواني هستند.

انيميشن سینا و لاکی

سری اول مجموعه انیمیشن « سینا و لاکی» در 40 قسمت هشت دقیقه‌ای در صدا و سیمای خراسان رضوی آماده پخش است.

سعید شاکری، تهیه‌کننده مجموعه انیمیشن « سینا و لاکی» در این باره به مهر گفت: این انیمیشن در 40 قسمت هشت دقیقه‌ای به همت صدا و سیمای خراسان رضوی آماده نمایش شد. تولید سری اول این مجموعه از ابتدای سال 88 آغازشد که هم اکنون تمامی مراحل تولید را پشت سر گذاشته و آماده پخش است.

وی در خصوص داستان انیمیشن سینا و لاکی گفت: داستان درباره پسر بچه شش ساله‌ای به نام سیناست که به همراه پدر خود در شهر کوچکی زندگی می‌کند. سینا قهرمان داستان دوستانی مانند یک کلاغ به نام زاغی و همچنین چند بچه هم سن و سال خود به نام‌های شایان و همچنین یک خواهر و برادر دیگر به نام‌های آرمین و آنیتا که آنان نیز از دوستان سینا هستند، دارد.

شاکری ابراز داشت: شروع داستان با وارد شدن یک لاک پشت دانا به زندگی سینا آغاز می‌شود. این لاک‌پشت توسط پدر سینا در روز تولدش و به خاطر علاقه او به حیوانات به وی هدیه داده می‌شود.

وی آموزش مسائل علمی و پاسخ دادن به بسیاری از سئوال‌ها و چراهای کودکان در قالب یک داستان شاد، انتقال مباحث اخلاقی، تربیتی، علمی و  بهداشتی را از مهمترین اهداف تولید این انیمیشن عنوان کرد.

این تهیه‌کننده ادامه داد: این مجموعه با دو تکنیک، سه بعدی فول در بخش‌های داستانی و دو بعدی در بخش مباحث آموزشی تولید می‌شود.

شاکری ضمن اشاره به اینکه دسته بندی موضوع‌ها بر اساس علوم طبیعی، اکتشافات، اختراعات، شگفتی‌های جهان خلقت صورت گرفته است، تاکید کرد: در بخش آموزشی هر قسمت سعی شده تا با زبانی ساده و همراه با تصاویر انیمیشن مخاطب با هر یک از موضوع‌ها آشنا شود.

موضوع‌های سری اول انیمیشن "سینا ولاکی" عبارتند از هدیه تولد لاک پشت‌ها، زنبور این حشره مفید، ماهی‌ها، باران، آشنایی با رنگها، بهداشت دندان، فواید ورزش، گربه سانان، آب مایه حیات، بهداشت، برگه‌های سبز (کاغذ)، کرم‌های خاکی، زلزله (زمین لرزه)، حواس پنجگانه، میوه و سبزیجات، مهاجرت پرندگان، حیوانات اهلی، پیدایش شب و روز، گیاهان، نیرو و حرکت، کسوف و خسوف، پوشش بدن جانوران، باد، آشنایی با فصل‌ها، آشنایی با حشرات (پروانه)، دوزیستان- قورباغه‌ها، اسکلت، خواب، مورچه‌ها، زمین و همسایه‌های آن، خفاش‌ها، آلودگی هوا، پرنده‌ها، نیروی جاذبه، بازیافت، لانۀ جانوران، خزندگان، درخت و جنگل‌ها، عنکبوت‌ها، خواب زمستانی.

عوامل تولید این پروژه عبارتند از کارگردان: وحید شاکری، کارگردان هنری: مجید شاکری، مدیر پخش فنی و دیجیتال: مسعود شاکری، مدیر تولید: لیلا شاکری، طراحی کاراکتر: مجید شاکری، وحید شاکری و زینب حسینی، مدل سازی سه بعدی: مسعود شاکری، وحید شاکری، ناصر مقدم و حمید موسوی.

انیماتورهای بخش سه بعدی: ناصر مقدم، امیر عطری، نوشین آذرآز، نازنین سرابی، الهه رجب زاده، سعیده حسینی، امید شیبانی، حمید موسوی، راحله موسوی شاد، منصوره صداقت، میترا باقری و نرگس روح الامین، هنرمندان بخش دو بعدی: شفیع آهی، فاطمه دارچینی، حسین مظلومی، زینب حسینی، گروه استوری برد: محمد جواندوست، زهره معصومی، زهره اقطاعی، احمد مبلغ زاده، حسین رحمتی،ملیحه کامیاب و مریم روحی، گروه تحقیق و نگارش: سعید شاکری، علیرضا نعیما، مینا حقیقی، سحر گلناری، غزال مؤذن و آزاده حسینی، کامپوزیت و رندر: مسعود شاکری و آرزو لشگری، امور مالی و تدارکات: رضا ثانی و علی صدقی و مدیر امور داخلی: علیرضا باغبانباشی.
طبقه بندي :

ارسال توسط irib | تاريخ : 13 دی 1390 |نظرات:0|تعداد بازديد:272

برچسب ها:

پخش آزمایشی دیجیتال آبادان

پخش آزمایشی  دیجیتال آبادان

پخش آزمایشی دو فرستنده دیجیتال مرکز آبادان از روز شنبه دهم دی ماه ۱۳۹۰، آغاز شد.

 

بر اساس اطلاعات ارسالی توسط آقای وحید از مخاطبان قدیمی وبلاگ استانیها، هم اکنون شانزده شبکه تلویزیونی و یازده شبکه رادیویی به شرح زیر از فرستنده های دیجیتال آبادان قابل دریافت می باشد:

 

فرکانس 594 مگاهرتز: شبکه های تلویزیونی یک، دو، سه، چهار، تهران، خبر، آموزش و قرآن و شبکه های رادیویی ایران، جوان، پیام، فرهنگ، ورزش، قرآن، معارف، تهران، سلامت/نوا و اقتصاد.

فرکانس 530 مگاهرتز: شبکه های تلویزیونی مستند، شما، نمایش، آی فیلم، العالم، بازار، PRESS TV و استانی خوزستان (اهواز) به همراه رادیوی محلی مرکز آبادان است

 
                               جدول مشخصات فرستنده های دیجیتال آبادانطبقه بندي :

ارسال توسط irib | تاريخ : 13 دی 1390 |نظرات:2|تعداد بازديد:252

برچسب ها:

افتتاح فرستنده های استان کهکیلویه و بویر احمد

افتتاح فرستنده پرقدرت دیجیتال كهگیلویه وبویراحمد با حضور قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیمافرستنده پرقدرت دیجیتال كهگیلویه وبویراحمد دیشب با حضور حجت الاسلام رمضان موسوی مقدم قائم مقام سازمان صدا و سیمای جمهوری وجمعی از مسوولان و مقامات اجرایی استان افتتاح شد.

با افتتاح فرستنده پرقدرت دیجیتال، از این پس مردم این استان می توانند 16شبكه تلویزیونی و 11 شبكه رادیویی را با كیفیت بالای دیجیتال دریافت كنند.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم در آیین افتتاح همزمان فرستنده پرقدرت دیجیتال یاسوج ، اتوماسیون ویدئو مرکز و 12 سیستم چهار برنامه ای برای روستاهای استان کهگیلویه وبویراحمد رسالت شبکه های استانی را ارائه محصولات رسانه ای با توجه به فرهنگ بومی مردم و خدمت به توسعه و پیشرفت استانها عنوان و خاطر نشان کرد: شبکه های استانی باید به طور مداوم حس مشارکت را در مخاطبان ارتقا دهند و مخاطبان خواسته ها، باورهایشان و اعتقاداتشان را در شبکه های استانی متبلور ببینند.

قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به انعکاس مشکلات مردم در رسانه ملی اظهارداشت: باید به گونه ای تولید و پخش کنیم که ضمن انعکاس مشکلات، خدمات و زحمات مسئولان به مردم نمایش داده شود.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم در بخشی دیگر از سخنانش گفت: مدیرکل صدا و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد انصافا موفقیت های زیادی داشت و بسیاری از کارهای زیر ساختی در حوزه فنی به دست همکاران این مرکز انجام می شود. وی گفت: شبکه دنا با توجه به ظرفیت های استان گام های خوبی برداشته است که قابل مقایسه با گذشته نیست.

قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما گفت: شبکه های استانی در مدت اندکی مخاطبان قابل توجهی در برون مرزی یافته اند که علت آن رسانه پاک بودن این شبکه هاست و مردم با آنچه با فطرتشان عجین است همراهی می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم افزود: بیشتر کسانی که در خارج از کشور و در میان رسانه های غربی زندگی می کنند دنبال شبکه های سالم هستند تا در بستر فرهنگی سالم زندگی کنند. وی افزود: گرچه رسالت شبکه های استانی محلی تعریف شد اما بر روی ماهواره قرار گرفتند و شعاع پوشش آن بین المللی شد که در نتیجه از پخش و مخاطب محلی فراتر رفت. قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما به دست اندرکاران شبکه های استانی توصیه کرد در تولید و پخش محصولات رسانه ای به هیچ وجه گرایش های سیاسی و حناحی نداشته باشند. حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم گفت: شبکه های استانی نباید محصور در جریانات استانی قرار بگیرند و باید فراتر از آنها عمل کنند.

پیش از آغاز آیین افتتاح فرستنده پرقدرت دیجیتال استان آقای موسوی مقدم در مصاحبه با خبرنگار نوجوان مرکز، ایجاد شبکه کودک و نوجوان را از اولویت های صدا و سیما اعلام کرد. قائم مقام رییس سازمان صدا و سیما گفت: ایجاد این شبکه برای برطرف کردن نیازهای گروه سنی کودک و نوجوان است .

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم افزود :‌ اولویت برنامه سازی در شبکه کودک و نوجوان، تولید برنامه های شاد و با نشاط همراه با معنویت و فرهنگ ایرانی و متناسب بامقتضیات سنی نوجوانان و کودکان است که کودکان در ایران و جهان از آن بهره مند خواهند شد.

منبع :مرکز استان افتتاح شده
فرکانس های مربوط
طبقه بندي :

ارسال توسط irib | تاريخ : 13 دی 1390 |نظرات:0|تعداد بازديد:219

برچسب ها:

خبرهای دیجیتال

افتتاح شبکه نمایش فردا
افتتاح احتمالی(افتتاح شده)فرستنده های دیجیتال شهرکرد
راه اندازی هشت شبکه(ازجمله:تصاویر متحرک>>انیمیشن
آوا
ورزش
فناوری
بهداشت
اقتصادیاتجارت
پیام
,..,
)
وافتتاح فرستنده های کهکیلویه
8استان باقی مانده
عبارتند از
فارس،چهارمحال و بختیاری، سمنان،لرستان،
ساری،خراسان شمالی،گلستان،
کهکیلویه و بویراحمد
که اخباری که در واحد مرکزی خبر منتشر شده
استان های فارس و لرستان وسمنان و خراسان شمالی
ساری و گلستان
درصورت تامین اعتبار راه اندازی میشود
دواستان دیگر در شرف افتتاح رسمی اند
که درقسمت نظرات وبلاگ شبکه های ملی-برون
گفته شده افتتاح شده.
طبقه بندي :

ارسال توسط irib | تاريخ : 10 دی 1390 |نظرات:4|تعداد بازديد:231

برچسب ها:

انجمن گفتگو

شما با ایجاد انحمن موافقید
در قسمت نظرات
طبقه بندي :

ارسال توسط irib | تاريخ : 10 دی 1390 |نظرات:2|تعداد بازديد:211

برچسب ها:

افتتاح تلویزیون دیجیتال در مرکز ایلام

با راه‌اندازی پخش دیجیتال زمینی در ایستگاه تپه جهانگردی،  شهر ایلام و حومه، با جمعیتی بالغ بر  580٫777 نفر،  تحت پوشش  شبکه‌های اول، دوم، سوم، چهارم، تهران، خبر، آموزش، قرآن،Press TV ، العالم، I Film، جام‌جم 1، مستند، شما، بازار، نمایش و استانی قرار گرفتند. همچنین، برنامه‌های رادیویی موج اف‌ام از طریق این سامانه دریافت می‌شود.
گفتنی است با افتتاح این سامانه جمعیتی بالغ بر 190٫020 نفر تحت پوشش تلویزیون دیجیتال درآمدند که معادل 32٫72 درصد مردم ایلام است.
جمعیت تحت پوشش دیجیتال کشور نیز 35٫109٫836 نفر و درصد پوشش دیجیتال کشور 46٫39 درصد است.
استان ایلام، بیست‌وسومین استانی است که فرستنده‌های دیجیتال در آن رسماً راه‌اندازی شده است.
گفتنی است، علاوه بر فرستنده دیجیتال، ساختمان استودیو تلویزیون، سالن ویدئو‌کنفرانس، ساختمان پذیرش، طرح STM-1 و چند طرح دیگر نیز به بهره‌برداری رسید.                               جدول مشخصات فرستنده های این استان

 
طبقه بندي :

ارسال توسط irib | تاريخ : 10 دی 1390 |نظرات:0|تعداد بازديد:238

برچسب ها:

افتتاح دیجیتال دراستان های چهارمحال وبختیاری،ایلام،کهکیلویه وبویراحمد

طبقه بندي :

ارسال توسط irib | تاريخ : 8 دی 1390 |نظرات:0|تعداد بازديد:195

برچسب ها:

خبرهای دیجیتال

پخش وافتتاح رسمی شبکه نمایش سیما از یازده دی ماه(یک شنبه) و همزمان با ولادت امام موسی کاظم (ع) آغاز می شود .......... پخش آزمایشی شبکه ورزش سیما در صورت تأمین اعتبار از 13 بهمن ماه در ده فجر و به عنوان کانال 17 و بر روی فرستنده سوم سیستم پخش دیجیتال تهران آغاز می شود. این شبکه دراستان ها جایگزین شبکه های العالم یا پرس تی وی می شود(البته امکان راه اندازی فرستنده سوم هست)
طبقه بندي :

ارسال توسط irib | تاريخ : 5 دی 1390 |نظرات:1|تعداد بازديد:221

برچسب ها:

صفحات ديگر


تبليغات

عضويت سريع

ورود کاربران

ارسال کلمه عبور

لينک هاي دوستان

ثامن تم : قالب هاي ثامن بلاگ
دانلود فیلم
وبلاگ شبکه استانی اصفهان
برنامه ریزی آموزش دانشگاه پیام نور مرکز خلخال
شبکه های رسانه ملی
ساخت وبلاگ حرفه ای
طه پخش
وبلاگ استانیها
وبلاگ شبکه های ملی وبرون مرزی صدا وسیما
ثبت دامنه وفروش هاست
وب سایت سید رئوف موسوی نژاد
ایمیل موقت ایرانی
سایت اخبار فرستنده های دیجیتال
دیجیتال
وبلاگ شبکه های دیجیتال خراسان جنوبی
شبکه شیما
وبلاگ شبکه های صدا و سیما
اخبار شبکه های صدا وسیما
شبکه های صدا و سیما
اخبار شبکه های تلویزیونی و رادیویی
گیرنده های دیجیتال تلویزیون سامسونگ و سونی
شبکه تابان
اخبارفرستنده های دیجیتال خوزستان
وبلاگ آی تی و صدا و سیما
وبلاگ صدا وسیما لرستان
وبلاگ صدا وسیمامرکز اصفهان
آیینه رسانه ها
صبا آنلاین
پایگاه جامع تلویزیون دیجیتال
حبرگزاری امروز
تبادل لینک رایگان
شیعه شناسی
براي تبادل لينک ابتدا ما را بانام: اخبار فرستنده های دیجیتال - آرشیو 1390/10 در وبلاگ ياسايت خود لينک کنيد سپس از طريق فرم زير لينک خود را ثبت کنيد

ارسال لينك


امکانات
در اين وبلاگ
در كل اينترنت

------------------------------------------ --- آپ 98 بهترین آپلود سنتر دائمی و رایگان عکس و فایل های شما با لینک مستقیم و بدون محدودیت میتوانید با این بارکد به وبلاگ بیاییدفقط برنامه barcode scannerرا دانلود کنید.

اخبار فرستنده های دیجیتال

اخبار فرستنده های دیجیتال
تبلیغات اولین سرویس ایمیل موقت ایرانی آمار معرفی به دوستان

« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

پارس تولز
اشتراک گذاری این صفحه را به اشتراک بگذارید بارگذاری(آپلود)فایل


ثامن تم : قالب هاي ثامن بلاگ

ابزار وبلاگ نويسي