وَ جَعَلْنا مِنْ بَيْنِ اَ يْديهِم سَدًّا وَ مِن خَلفِهِم سَدًّا فَاَغْشَيناهُمْ فَهُم لأ يُبْصِروُنَ
اخبار فرستنده های دیجیتال - اخباری از مراکز استان ها

ساخت وبلاگ فارسي

اخباری از مراکز استان ها

اخبار جديد مراكز استاني سيما
جام جم آنلاين: حماسه یک دلاور به مدت 156 دقیقه در واحد پویانمایی مرکز خراسان رضوی تولید و برای پخش تحویل مرکز سیمای استان ها شد.

انيميشن «حماسه يک دلاور» در 13 قسمت 12 دقيقه‌اي به تهيه‌کنندگي و کارگرداني محمود سلطان‌پور توليد شده است.

سلطان‌پور در گفتگو با روابط عمومی معاونت امور استان های صدا و سیما گفت: اين انيميشن به صورت سه بعدي با هدف معرفي شهيد محمود کاوه از سرداران سپاه درمنطقه کردستان تهيه و توليد شده است.

وي افزود: موضوع اين پويانمايي زندگي و مبارزات شهيد محمود کاوه فرمانده تيپ ويژه شهدا در منطقه کردستان است که در سال 61 طي عملياتي موفق به پاکسازي منطقه جنگل آلواتان در محور پيرانشهرـ سردشت شد.

سلطان پور گفت: کاوه يکي ازجوانترين فرماندهاني بود که هدايت جنگ ايران و عراق را به عهده گرفت. روزي که جنگ شروع شد او يک جوان بود اما بعد فرماندهي تيپ ويژه شهدا را عهده دار شد تيپي که ازکليدي‌ترين يگانهاي سپاه بود. رشادتها وانجام عمليات خارق العاده توسط اين تيپ با فرماندهي کاوه باعث شد به لشگر ويژه ارتقا يابد.
 
 وي با بيان اينکه داستان زندگي چنين شخصيتي نياز به تحقيق و بررسي فراوان داشت تا بتوان از ابعاد مختلف به شخصيت اين شهيد والامقام پرداخت، گفت: حدود يک سال مراحل پيش توليد و تحقيق و پژوهش در خصوص زندگي شهيد کاوه طول کشيد.

سلطان‌پور اعزام، جلسه سپاه، سد بوکان، کمين، ترور، خانه پدري، کاکمين، عمليات شبانه، نبرد آلواتان را بخشي از عناوين قسمت‌هاي اين انيميشن عنوان و بيان كرد: توليد انيميشن پس از دو سال به اتمام رسيده و پس از طی مراحل فنی برای پخش تحویل مرکز سیمای استان ها شده است.

وي اظهار كرد: اين انيميشن با حضور در جشنواره‌هاي متعدد موفقيت هايي را کسب کرده است که آز آن جمله مي توان به لوح سپاس ششمين جشنواره فجر مشهد، تنديس و لوح تقدير اولين جشنواره بسيج هنرمندان، لوح تقدير دومين جشنواره توليدات راديويي و تلويزيوني در همدان، ديپلم افتخار و تنديس جشنواره پويانمايي 8 اشاره کرد.

سلطان‌پور خاطرنشان کرد: حضور استاد محمد صفورا يکي از پيشکسوتان انيميشن در اين مجموعه تاثيرات بسزايي داشته و هميشه باعث ارتقاء کمي و کيفي توليد شده است.

بنابر این گزارش،‌ اين مجموعه به سفارش مرکز سيماي استان‌ها در گروه پويانمايي سيماي خراسان رضوي تهيه و توليد شده است.

عوامل برنامه عبارتند از نويسندگان: منصوره انوري و محمود سلطان‌پور؛ انيماتورها و مدل سازان سه بعدي: مهدي کارگزار، فائزه روح بخش، زهره وجداني؛ بک گراند: بتول عيدي؛ موسيقي: مهرداد جوان؛ ناظر کيفي: محمد صفورا، مدير دوبلاژ: شوكت حجت.

«زنجیرهایی که پاره نمی‌شوند» به پخش نزدیک شد

تهیه‌کننده «زنجیرهایی که پاره نمی‌شوند» با اشاره به ترویج فرهنگ بومی کرمانشاه در این فیلم از انجام آخرین مراحل فنی و پخش آن در آینده نزدیک خبر داد.

فرشاد شکیبی تهیه‌کننده با اعلام این موضوع به مهر گفت:‌ این فیلم تلویزیونی به نویسندگی و کارگردانی داریوش جهانگیری آبان ماه در کرمانشاه کلید خورد و تصویربرداری آن آذر به پایان رسید. اکنون مراحل فنی کار در حال انجام است و  میلاد خالقی منش تدوین و صداگذاری را انجام می‌دهد و آهنگسازی بر عهده سیاوش لطفی است.

وی افزود: این فیلم با موضوع بحث فتوت و جوانمردی در راستای ترویج فرهنگ بومی و پهلوانی ساخته شده و داستان کودکی است که دوست دارد پهلوان شود و معلم قدیمی خود را که یک پهلوان بازنشسته است الگو قرار می‌دهد.

شکیبی تصریح کرد: «زنجیرهایی که پاره نمی‌شوند» با توجه به جلوه‌های ویژه استان کرمانشاه و استفاده از جاذبه‌های بصری این استان در 30 جلسه ساخته شده و برای ترویج فرهنگ بومی آن تلاش می‌کند. بنابراین تصویربرداری را در کرمانشاه و اطراف نمادهای تاریخی طاق بستان، مسجد جامع و زورخانه علمدار به انجام رساندیم.

وی افزود: این فیلم با حضور بازیگرانی چون علی اوسیوند، یوسف مرادیان، علی ابوالحسنی، محسن چغارزدی و حسین عمرعلی برای پخش در سیمای استان‌ها کرمانشاه تولید می‌شود.

عوامل این فیلم تلویزیونی عبارتند از تهیه کنندگان: فرشاد شکیبی، پروین خدرویسی، مدیر تصویربرداری: پیروز جابری، طراح گریم: محمدرضا قومی، دستیار یک کارگردان: مهدی گلستانیان، مشاور: سعید کنعانی، برنامه ریز: یوسف طاهریان، صدابردار: مصطفی و محمد لطفی، مدیر تولید: حسین طلسمی، دستیار تهیه: سعید قربانیان.

ساخت مستند «اسفيدان»

ساخت مستند «اسفيدان» در صدا و سيماي خراسان شمالي آغاز شد.

مستند «اسفيدان» عنوان برنامه اي تلويزيوني از روستاي گردشگري اسفيدان است که از ابتداي مهرماه سال جاري آغاز شده است.

در اين مستند که تا پايان سال جاري توليد آن ادامه دارد، دو کوهنورد روايتگر جاذبه هاي طبيعي اين روستا خواهند بود.

مستند «اسفيدان» در يک قسمت 30 دقيقه اي در صدا و سيماي مرکز خراسان شمالي توليد خواهد شد و علي رحيمي تهيه کنندگي آن را بر عهده دارد.

مستند «اسفيدان» به جاذبه هاي طبيعي اين روستا از جمله به کارگيري سنگ در خانه سازي و نحوه به کارگيري و شيوه خانه سازي در آن ، شکل پله کاني کوچه ها که با کندن کوه ايجاد شده، وجود درختان کهنسال گردو که حدود 20 کيلومتر از دره را پوشانده را به تصوير مي کشد.

از ديگر ويژگي هاي اين مستند مي توان به پرداختن به دو غار زيبا و کم نظير به نام هاي ييجت و خزينه اشاره کرد که در گذشته‌هاي نه خيلي دور محل ذخيره آب مصرفي روستائيان براي فصول کم آب سال و پناهگاهي براي مردم روستا بوده و امروزه داستان آن براي هر شنونده و ديدن آثار ذخيره آب درآن براي هر بيننده‎اي مي‎تواند جالب باشد.

«اسفيدان» مردماني بسيار مهربان، مهمان نواز و سخت کوش دارد که شغل اصليشان کشاورزي و باغداري است. اين طرح با عنوان جاذبه هاي طبيعي خراسان شمالي در معاونت امور استان‌ها مورد تصويب قرار گفته است و پس از توليد در شبکه هاي مستند، شما و شبکه اترک پخش خواهد شد.

عوامل اين مستند شامل تهيه کننده علي رحيمي، کارگردان و تدوينگر، مهران رحماني، تصوير بردار، علي گريواني، صدابردار، جواد درتومي، دستيار فني، نويد آقايي، بازيگران، حامد محمدزاده و حسين بهمنيار، نويسنده، بهرام کميجاني، پژوهش، آل طه و سميه نوريان و نريتور، علي اکبر رضواني هستند.

انيميشن سینا و لاکی

سری اول مجموعه انیمیشن « سینا و لاکی» در 40 قسمت هشت دقیقه‌ای در صدا و سیمای خراسان رضوی آماده پخش است.

سعید شاکری، تهیه‌کننده مجموعه انیمیشن « سینا و لاکی» در این باره به مهر گفت: این انیمیشن در 40 قسمت هشت دقیقه‌ای به همت صدا و سیمای خراسان رضوی آماده نمایش شد. تولید سری اول این مجموعه از ابتدای سال 88 آغازشد که هم اکنون تمامی مراحل تولید را پشت سر گذاشته و آماده پخش است.

وی در خصوص داستان انیمیشن سینا و لاکی گفت: داستان درباره پسر بچه شش ساله‌ای به نام سیناست که به همراه پدر خود در شهر کوچکی زندگی می‌کند. سینا قهرمان داستان دوستانی مانند یک کلاغ به نام زاغی و همچنین چند بچه هم سن و سال خود به نام‌های شایان و همچنین یک خواهر و برادر دیگر به نام‌های آرمین و آنیتا که آنان نیز از دوستان سینا هستند، دارد.

شاکری ابراز داشت: شروع داستان با وارد شدن یک لاک پشت دانا به زندگی سینا آغاز می‌شود. این لاک‌پشت توسط پدر سینا در روز تولدش و به خاطر علاقه او به حیوانات به وی هدیه داده می‌شود.

وی آموزش مسائل علمی و پاسخ دادن به بسیاری از سئوال‌ها و چراهای کودکان در قالب یک داستان شاد، انتقال مباحث اخلاقی، تربیتی، علمی و  بهداشتی را از مهمترین اهداف تولید این انیمیشن عنوان کرد.

این تهیه‌کننده ادامه داد: این مجموعه با دو تکنیک، سه بعدی فول در بخش‌های داستانی و دو بعدی در بخش مباحث آموزشی تولید می‌شود.

شاکری ضمن اشاره به اینکه دسته بندی موضوع‌ها بر اساس علوم طبیعی، اکتشافات، اختراعات، شگفتی‌های جهان خلقت صورت گرفته است، تاکید کرد: در بخش آموزشی هر قسمت سعی شده تا با زبانی ساده و همراه با تصاویر انیمیشن مخاطب با هر یک از موضوع‌ها آشنا شود.

موضوع‌های سری اول انیمیشن "سینا ولاکی" عبارتند از هدیه تولد لاک پشت‌ها، زنبور این حشره مفید، ماهی‌ها، باران، آشنایی با رنگها، بهداشت دندان، فواید ورزش، گربه سانان، آب مایه حیات، بهداشت، برگه‌های سبز (کاغذ)، کرم‌های خاکی، زلزله (زمین لرزه)، حواس پنجگانه، میوه و سبزیجات، مهاجرت پرندگان، حیوانات اهلی، پیدایش شب و روز، گیاهان، نیرو و حرکت، کسوف و خسوف، پوشش بدن جانوران، باد، آشنایی با فصل‌ها، آشنایی با حشرات (پروانه)، دوزیستان- قورباغه‌ها، اسکلت، خواب، مورچه‌ها، زمین و همسایه‌های آن، خفاش‌ها، آلودگی هوا، پرنده‌ها، نیروی جاذبه، بازیافت، لانۀ جانوران، خزندگان، درخت و جنگل‌ها، عنکبوت‌ها، خواب زمستانی.

عوامل تولید این پروژه عبارتند از کارگردان: وحید شاکری، کارگردان هنری: مجید شاکری، مدیر پخش فنی و دیجیتال: مسعود شاکری، مدیر تولید: لیلا شاکری، طراحی کاراکتر: مجید شاکری، وحید شاکری و زینب حسینی، مدل سازی سه بعدی: مسعود شاکری، وحید شاکری، ناصر مقدم و حمید موسوی.

انیماتورهای بخش سه بعدی: ناصر مقدم، امیر عطری، نوشین آذرآز، نازنین سرابی، الهه رجب زاده، سعیده حسینی، امید شیبانی، حمید موسوی، راحله موسوی شاد، منصوره صداقت، میترا باقری و نرگس روح الامین، هنرمندان بخش دو بعدی: شفیع آهی، فاطمه دارچینی، حسین مظلومی، زینب حسینی، گروه استوری برد: محمد جواندوست، زهره معصومی، زهره اقطاعی، احمد مبلغ زاده، حسین رحمتی،ملیحه کامیاب و مریم روحی، گروه تحقیق و نگارش: سعید شاکری، علیرضا نعیما، مینا حقیقی، سحر گلناری، غزال مؤذن و آزاده حسینی، کامپوزیت و رندر: مسعود شاکری و آرزو لشگری، امور مالی و تدارکات: رضا ثانی و علی صدقی و مدیر امور داخلی: علیرضا باغبانباشی.
طبقه بندي :

ارسال توسط irib | تاريخ : 13 دی 1390 |نظرات:0|تعداد بازديد:272

برچسب ها:

http://samen-theme.persiangig.com/samen-theme-ir/nazarat-name.png نام :
http://samen-theme.persiangig.com/samen-theme-ir/nazarat-Email.png ایمیل :
وب سایت:
ارسال نظر به صورت خصوصی

صفحات ديگر


تبليغات

عضويت سريع

ورود کاربران

ارسال کلمه عبور

لينک هاي دوستان

ثامن تم : قالب هاي ثامن بلاگ
دانلود فیلم
وبلاگ شبکه استانی اصفهان
برنامه ریزی آموزش دانشگاه پیام نور مرکز خلخال
شبکه های رسانه ملی
ساخت وبلاگ حرفه ای
طه پخش
وبلاگ استانیها
وبلاگ شبکه های ملی وبرون مرزی صدا وسیما
ثبت دامنه وفروش هاست
وب سایت سید رئوف موسوی نژاد
ایمیل موقت ایرانی
سایت اخبار فرستنده های دیجیتال
دیجیتال
وبلاگ شبکه های دیجیتال خراسان جنوبی
شبکه شیما
وبلاگ شبکه های صدا و سیما
اخبار شبکه های صدا وسیما
شبکه های صدا و سیما
اخبار شبکه های تلویزیونی و رادیویی
گیرنده های دیجیتال تلویزیون سامسونگ و سونی
شبکه تابان
اخبارفرستنده های دیجیتال خوزستان
وبلاگ آی تی و صدا و سیما
وبلاگ صدا وسیما لرستان
وبلاگ صدا وسیمامرکز اصفهان
آیینه رسانه ها
صبا آنلاین
پایگاه جامع تلویزیون دیجیتال
حبرگزاری امروز
تبادل لینک رایگان
شیعه شناسی
براي تبادل لينک ابتدا ما را بانام: اخبار فرستنده های دیجیتال - اخباری از مراکز استان ها در وبلاگ ياسايت خود لينک کنيد سپس از طريق فرم زير لينک خود را ثبت کنيد

ارسال لينك


امکانات
در اين وبلاگ
در كل اينترنت

------------------------------------------ --- آپ 98 بهترین آپلود سنتر دائمی و رایگان عکس و فایل های شما با لینک مستقیم و بدون محدودیت میتوانید با این بارکد به وبلاگ بیاییدفقط برنامه barcode scannerرا دانلود کنید.

اخبار فرستنده های دیجیتال

اخبار فرستنده های دیجیتال
تبلیغات اولین سرویس ایمیل موقت ایرانی آمار معرفی به دوستان

« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

پارس تولز
اشتراک گذاری این صفحه را به اشتراک بگذارید بارگذاری(آپلود)فایل


ثامن تم : قالب هاي ثامن بلاگ

ابزار وبلاگ نويسي